Помер колишній мер Одеси, Руслан Боделан

Помер колишній мер Одеси, Руслан Боделан
Боделан був членом Комуністичної партії Радянського Союзу, а в незалежній Україні двічі обирався народним депутатом. Одесу він очолював з 1998 до 2005 року

Фото: Facebook / Руслан Боделан
 

Колишній міський голова Одеси Руслан Боделан пішов із життя у віці 83 років. Про це повідомив очільник Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер.

Його життя було тісно пов’язане з історією Одеси — він обіймав відповідальні посади, був причетний до розвитку міста та регіону, залишив по собі помітний слід в адміністративному управлінні, — каже Кіпер. 

Церемонія прощання з Русланом Боделаном відбудеться в неділю 29 червня о 12:00 в Одеському Спасо-Преображенському катедральному соборі (пл. Соборна 3).

Про колишнього мера

Боделан був членом Комуністичної партії Радянського Союзу, а в незалежній Україні двічі обирався народним депутатом. Одесу він очолював з 1998 до 2005 року.

Після Помаранчевої революції у 2005 році проти Боделана порушили кримінальну справу за зловживання службовим становищем і оголосили в міжнародний розшук. Тоді він переїхав до російського Санкт-Петербурга, де нібито отримав громадянство РФ у 2006 році.

У 2010 році кримінальні справи проти нього були закриті, і Боделан повернувся до Одеси за президентства Віктора Януковича.

Нагадаємо, У США помер Фред Сміт, засновник FedEx

Ростислав Шваник - pravdatutnews.com

Читайте також
В Одесі зросла кількість постраждалих унаслідок атаки РФ: яка тактика росіян В Одесі зросла кількість постраждалих унаслідок атаки РФ: яка тактика росіян
Росіяни б'ють винятково по цивільних об'єктах
Венедіктова підписала підозру меру Одеси Геннадію Труханову Венедіктова підписала підозру меру Одеси Геннадію Труханову
Експерти встановили, що підозрювані завдали збитки міському бюджету в розмірі понад 533 мільйонів гривень. Підозрювані були причетні до заволодіння земельними ділянками в місті Одеса, яке фігуранти справи "називали орендою".