«Громадянська позиція» висунула у Львівській області понад 1300 професійних кандидатів у депутати до міської та обласної рад

«Громадянська позиція» висунула у Львівській області понад 1300 професійних кандидатів у депутати до міської та обласної рад
Днями до Львова завітав лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко, аби надихнути цьогорічних кандидатів."Мені приємно бути у місті Лева і підтримати найпотужнішу команду «Громадянської п

Днями до Львова завітав лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко, аби надихнути цьогорічних кандидатів.

"Мені приємно бути у місті Лева і підтримати найпотужнішу команду «Громадянської позиції», яка за ці роки роботи в депутатському корпусі, обласної і міської, районних рад, і районних рад. Вони чесно працювали в інтересах громади", - заявив він.

Загалом партія висунула у Львівській області понад 1300 кандидатів у депутати до міської та обласної рад. Команду зібрали з людей різних фахів. Серед них професори, медики, управлінці та волонтери.  

"Проблеми у суспільстві формують проблеми у владі й з цим треба боротися, працювати та перемагати. Настав час нашого з вами покоління – тих, хто народився, виховався у поколінні незалежності. Я вірю в перемогу", - зазначив кандидат у депутати Львівської міськради, учасник бойових дій Володимир Лазор.

Серед основних напрямків розвитку Львівщини, партійці виділяють: покращення транспортного сполучення, розвиток ЦНАПів і підвищення рівня медицини в області. Також значну роль приділятимуть і соціальній сфері.

"Ми розуміємо, що успішна громада – це буде та,  в якій якість життя буде вища, бо, в першу чергу, потрібно працювати над категорією вразливих осіб, а саме малозабезпечені, багатодітні сім’ї, ті, в яких виховуються особи з інвалідністю", - повідомила Уляна Дорош, кандидатка у депутати Львівської облради, чинна депутатка Львівської облради від партії «Громадянська позиція».

Голова координаційної ради партії зазначає, що основні якості кандидатів – вірність, чесність та професійність.

"Командою дуже задоволений, адже фактично всі, хто працював у команді «Громадянської позиції», залишились з минулих виборів, а також долучилися нові люди – активи з різних середовищ", - додав голова координаційної ради партії Володимир Гірняк.

Нагадаємо, що місцеві вибори відбудуться вже 25 жовтня. У зв’язку з пандемією, люди, хворі на COVID-19 зможуть голосувати вдома. Для цього потрібно звернутися до виборчої комісії та залишити заяву.

Слідкуй за нами на FacebookTelegramYoutube і знай Правду.

Читайте також
Кабмін фінансує гуманітарне розмінування та підтримку внутрішнього попиту на 5,1 млрд грн Кабмін фінансує гуманітарне розмінування та підтримку внутрішнього попиту на 5,1 млрд грн
Кабмін ухвалив рішення про фінансування важливих програм на суму 5,1 мільярда гривень
США не посилюватимуть санкції проти Росії США не посилюватимуть санкції проти Росії
Утім, за словами Трампа, він не виключає зміни позиції, якщо обставини вимагатимуть рішучіших дій.
Папа Франциск закликав розслідувати, чи є війна Ізраїлю проти ХАМАСу геноцидом Папа Франциск закликав розслідувати, чи є війна Ізраїлю проти ХАМАСу геноцидом
Папа Франциск вперше офіційно закликав до вивчення звинувачень у геноциді в контексті війни між Ізраїлем та ХАМАС.
Loading...
Load next