Фото: Walt Disney Pictures
Анімаційно-ігровий рімейк «Ліло і Стіч», створений на основі однойменного мультфільму 2002 року, став першим голлівудським фільмом 2025 року, що перетнув позначку в $1 млрд світових касових зборів.
Про це повідомляє Variety.
Після восьми тижнів у прокаті стрічка зібрала $416,1 млн у США та ще $584,8 млн за кордоном, досягнувши загальної суми $1,001 млрд.
Незважаючи на цей успіх, «Ліло і Стіч» наразі поступається китайському блокбастеру «Нечжа 2», який утримує звання найкасовішого фільму року з приголомшливими $1,899 млрд у світовому прокаті.
Цікаво, що спочатку нову версію «Ліло і Стіча» планували випустити виключно на стримінгу Disney+, як і «Ваяну 2», яка у 2024 році також здобула понад $1 млрд касових зборів. Таким чином, за останні 13 місяців Disney випустила вже чотири мільярдні хіти — серед них і супергеройський бойовик «Дедпул і Росомаха» від Marvel та анімація Pixar «Думками навиворіт 2».
Співголова Disney Entertainment Алан Бергман відзначив, що студія не сприймає підтримку глядачів як належне:
Ми знали, що “Ліло і Стіч” має глобальну любов фанатів, але завжди радіємо, коли новий проєкт так щиро відгукується у глядачів. Я пишаюся роботою наших режисерів, акторів та всієї творчої команди, — зазначив він.
Фільм, режисером якого став Крістофер Маккворрі, розповідає історію інопланетної істоти, яка потрапляє на Землю та знаходить дім у маленької гавайської дівчинки Ліло та її старшої сестри.
Прем’єра рімейку відбулася наприкінці травня. Вже за перший вікенд він зібрав $341 млн, що дозволило йому увійти до трійки найуспішніших ігрових адаптацій Disney — після «Короля Лева» (2019) та «Красуні й Чудовиська» (2017), які теж подолали мільярдний поріг.
Нагадаємо, Disney подала до суду на гонконзьку ювелірну компанію через використання образу Міккі Мауса
Олена Стебніцька - pravdatutnews.com