«Пісня про емоції, які живуть всередині»: Катерина Малицька премʼєрить авторську пісню

«Пісня про емоції, які живуть всередині»: Катерина Малицька премʼєрить авторську пісню
Українська співачка Катерина Малицька презентувала свій новий сингл «Дивись мені в очі» — щиру й відверту історію про внутрішні переживання, силу емоцій та пошук світла навіть у непростий час

"Це пісня про емоції, які живуть усередині нас і які ми тримаємо в собі. Я хотіла, щоб слухач відчув у ній щось особисте та знайоме. Для мене важливо, аби кожен впізнавав свою історію у моїх піснях", — розповідає Катерина.

Натхнення для треку з’явилося неочікувано — після глибокої розмови, що залишила по собі багато думок і почуттів. 

"Ідея зʼявилася дуже спонтанно, після однієї розмови. Коли емоції вщухли, мені захотілося перекласти свої переживання у вірші та музику. У справжню пісню вона переросла з допомогою саундпродюсера Віталія Літягіна, який на сто відсотків відчув мій настрій та додав у неї неповторні фарби", — ділиться співачка.

Для виконавиці цей реліз має особливе значення, адже він базується на її власному життєвому досвіді. "Так, безумовно. Це мій досвід і моя власна історія, яка, сподіваюсь, стане історією слухача", — зізнається артистка.

Співачка наголошує, що музика змінила своє значення для неї у воєнний час. Тепер це не лише спосіб самовираження, а й підтримка для людей. "Якщо раніше музика була для мене способом самовираження, то тепер вона ще й стала способом підтримати інших. Бо зараз розумієш, що твоя пісня може дати людині сили, натхнення або просто кілька хвилин тепла", — каже Катерина.

Вона додає, що виступи й відгуки слухачів допомагають їй рухатися далі: "Кожен виступ — це можливість згадати, наскільки усім нам потрібна підтримка та можливість отримати світлі емоції. Після вдячних слів розумієш, заради чого твориш."

Читайте також
Іспанський мовник запропонував переглянути систему голосування Євробачення через вплив політики та війни Іспанський мовник запропонував переглянути систему голосування Євробачення через вплив політики та війни
Під час Генеральної асамблеї Європейської мовної спілки іспанський мовник RTVE заявив, що війна й політика впливають на результати конкурсу
"З гімнюками треба прощатись": Цибульська розповіла, як її образив відомий музикант "З гімнюками треба прощатись": Цибульська розповіла, як її образив відомий музикант
Чоловік через кілька років намагався вибачитися, але співачка вже не хотіла продовжувати дружбу.
Вийшов кліп «Твій портрет» із архівними кадрами Кузьми Скрябіна Вийшов кліп «Твій портрет» із архівними кадрами Кузьми Скрябіна
Відео чекало прем’єри 26 років і стало особливим, адже у ньому можна побачити Андрія Кузьменка
Load next