Французькі автомобільні шини Michelin: секрети успіху та популярності

Французькі автомобільні шини Michelin: секрети успіху та популярності
Найголовніше - продаж якісної продукції.

Michelin є одним із найвідоміших у світі брендів, які займаються виробництвом автомобільної шинної продукції. Завод, на якому випускають автопокришки, знаходиться у Франції та функціонує протягом кількох десятків років. Серед основних принципів своєї діяльності компанія Мішлен називає продаж якісної продукції за рахунок розробки та впровадження інноваційних технологій у виробничий цикл.
  
Купити шини Michelin можна в інтернет-магазині «ТаєрШоп». У каталозі на сайті tireshop.ua/shini/michelin представлений широкий асортимент оригінальних покришок за найприйнятнішими цінами. Левова частка продукції бренду представлена гумою для кросоверів та позашляховиків, хоча в асортименті виробника можна знайти відповідні шини для автомобілів різних класів.
  
Головні переваги шинної продукції Michelin
  
Затребуваність автомобільних шин французького бренду обумовлена такими перевагами:

  • легкий хід покришок сприяє зниженню витрати пального;
  • під час їзди гума гарантує акустичний комфорт;
  • шини забезпечують надійне зчеплення із сухими та мокрими дорожніми покриттями;
  • особливий склад гумової суміші гарантує підвищену зносостійкість виробів;
  • унікальна будова корду сприяє плавному, м'якому доланню нерівностей дороги.

 Високі експлуатаційні властивості забезпечують відмінну керованість автомобіля.
  
Інженери французької компанії постійно працюють над створенням нових моделей автопокришок та розширенням асортименту шинної продукції. До того ж виробник прагне безперервно підвищувати якість шин, тому гуму Мішлен часто використовують для заводської комплектації преміальних автомобілів різних марок (Porsche, Audi, Toyota та ін.).
  
Асортимент автомобільних шин
  

У каталозі Michelin представлені покришки різних категорій:

  • Літні. Однією з найпопулярніших моделей вважається літня гума Primacy 3, створена за новими технологіями. Блоки протектора з вирівняними контурами сприяють більш надійному зчепленню з дорожнім полотном та укороченому гальмівному шляху. Модель призначена для спокійної, розміреної манери водіння.
  •  Зимові. У цій категорії лідерами можна назвати X-ice North та Alpin. Шини створюються з унікального гумового складу, що гарантує збереження еластичності за великого морозу, оптимальний акустичний комфорт при їзді по снігу.
  •  Спортивні. Ця категорія має лідера Pilot Sport. Ці шини розраховані на максимально агресивний стиль їзди, забезпечують міцне зчеплення з дорогою та відмінну керованість при високошвидкісній їзді та екстремальних маневрах. Також популярністю користуються покришки Latitude Cross, які також розраховані на подорожі бездоріжжям.

Для комфортної їзди можна придбати шини Michelin Energy, Latitude Tour HР (на позашляховики) та деякі інші моделі.

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

На правах "Реклами"

Loading...
Load next