Попит на нові електромобілі в Україні зріс майже вдвічі: що обирають водії

Найбільше купували моделі від Volkswagen, BYD і Honda
Фото: Michael Marais/Unsplash
У травні 2025 року в Україні було зареєстровано 1257 нових електромобілів (BEV), що майже вдвічі більше порівняно з тим же місяцем торік — зростання склало 93%. У порівнянні з квітнем цього року — плюс 35%.
Про це повідомляє "Укравтопром".
Абсолютну більшість зареєстрованих електрокарів склали легкові моделі — 1238 одиниць. На комерційні електромобілі припало 19 авто, що в чотири рази більше, ніж торік.
ТОП-10 найпопулярніших моделей травня:
- VOLKSWAGEN ID.UNYX - 254 од.;
- BYD Song Plus EV - 210 од.;
- HONDA eNS1 - 188 од.;
- BYD Sea Lion 07 - 61 од.;
- ZEEKR 7X - 55 од.;
- ZEEKR 001 - 52 од.;
- AUDI Q4 e-tron - 52 од.;
- HONDA M-NV - 44 од.;
- VOLKSWAGEN iD.4 - 34 од.;
- BYD Yuan Plus - 28 од.
Загалом з початку 2025 року українці придбали понад 4,2 тисячі нових електромобілів — на 5% більше, ніж за аналогічний період 2024-го.
Нагадаємо, топ-5 найбезпечніших авто для водіїв-початківців
Юлія Педюк - pravdatutnews.com
Читайте також

Продажі нових авто зросли на 19%, вживаних — на 12%

Найпопулярнішими серед водіїв залишаються кросовери, зокрема Tesla Model Y та BYD Song Plus.

Основний попит припав на легкові авто, серед яких найбільше продажів мали нові та вживані моделі Tesla, BYD та Honda
Рекомендовані

298-й день року (299-й у високосні роки) у григоріанському календарі. До кінця року залишається 67 днів

За інформацією місцевого видання «Уральская неделя», вирва на місці вибуху свідчить про те, що безпілотник ніс бойову частину значної потужності

У штурмі брали участь 210-й і 1-й штурмові батальйони
Loading...
Load next