Смілянський продовжить виконувати обов'язки гендиректора «Укрпошти»

Фото: Facebook / Укрпошта
Ігор Смілянський, якого Національний банк зобов’язав відсторонити від посади генерального директора «Укрпошти», заявив, що й надалі виконуватиме свої обов’язки в повному обсязі відповідно до чинного законодавства. Про це йдеться в заяві компанії.
В «Укрпошті» також зазначили, що підприємство продовжує працювати у звичайному режимі з урахуванням безпекової ситуації, наслідків обстрілів і погодних умов.
Щодо діяльності компанії чи її керівництва просимо довіряти виключно офіційним повідомленням АТ “Укрпошта”. Дякуємо за увагу до цього питання, — написали в «Укрпошті».
Сам Смілянський поширив цю заяву та подякував за підтримку. Він також опублікував фото у футболці з написом: «Гра не закінчується, коли ти програв. Гра закінчується, коли ти здався».
Розумію тих, хто чекав і досі чекає, хто переможе. Це нормально — бути з переможцем)))) Тим, хто завчасно проводжав мене до дверей, і моїм хейтерам — навіть не знаю, що сказати. Але сьогодні не ваш день. Та й кошти на замовні статті та ботів було б краще спрямувати на ЗСУ, — написав він.
Нагадаємо, що Нацбанк визнав Смілянського "непридатним" для керівництва «Укрпоштою».
Каріна Савка - pravdatutnews.com





