У Стамбулі поліція розігнала економічну акцію протесту

У Стамбулі поліція розігнала економічну акцію протесту
Протестувальники збиралися у стамбульському районі Кадикьой.

У середу турецька поліція розігнала акцію протесту в Стамбулі, під час якої демонстранти засуджували економічну політику уряду та зростання вартості життя. Десятки протестувальників були затримані. Повідомляє Associated Press.
 

За даними журналістів, на місці події було затримано понад 30 осіб. Протестувальники скандували гасла із закликом піти у відставку уряд президента Реджепа Таїпа Ердогана.

Причина протестів

ПРоблема постала на тлі зростання інфляції, яка серйозно підірвала купівельну спроможність турків, високого рівня безробіття та різкого падіння турецької ліри.

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

 

 51
 
Читайте також
На півдні України тривають державні випробування модернізованої ракетної системи залпового вогню «Вільха-М» (відео) На півдні України тривають державні випробування модернізованої ракетної системи залпового вогню «Вільха-М» (відео)
На Одещині, на одному з полігонів пройшли держвипробування модернізованої реактивної системи залпового вогню «Вільха-М» зі збільшеною дальністю польоту ракет.
В Україні прогнозують підвищення цін на опалення та гарячу воду В Україні прогнозують підвищення цін на опалення та гарячу воду
Національний банк України очікує збільшення комунальних тарифів, в тому числі це стосується гарячої води та опалення, адже у 2020 році вони не змінювались.
Львівським шахтарям виплатять зарплату
Про це інформують у Львівській обладміністрації.Суму в розмірі 219 млн грн скерували на виплату заробітної плати гірникам ДП "Львіввугілля", яка вже надходить на особові рахунки працівників.Завдяки
Loading...
Load next