Російські окупанти зруйнували понад 15 мільйонів квадратних метрів житла українців

Російські окупанти зруйнували понад 15 мільйонів квадратних метрів житла українців

Близько 800 тисяч українців залишилися без житла внаслідок російської військової агресії. Найбільше житлових приміщень пошкоджено або зруйновано у Харківській, Донецькій, Чернігівській та Київській областях. Про це розповіла заступниця голови парламентського комітету з організації державної влади Олена Шуляк у ефірі національного телемарафону, передає "ZN.ua".

За словами представниці влади, станом на 3 липня близько 220 тисяч громадян України залишили заявки на отримання компенсації через зруйноване росіянами житло.

Станом на сьогодні російські окупанти зруйнували понад 15 мільйонів квадратних метрів житла українців. Найбільше пошкоджень житлового фонду у Донецькій, Харківській, Київській, Чернігівській областях, – заявила Шуляк.

Також вона зазначила, що уряд намагається відновити максимальну кількість будинків до початку опалювального сезону. Для цього було виділено $1,4 млрд з резервного фонду.

В першу чергу ремонтують транспортне сполучення, інженерні мережі, проводяться заходи безпеки. Кошти спрямовуються на те, щоб у тих будинках, де можна швидко замінити двері, відремонтувати дахи, зробити швидкий ремонт, – підкреслила представниця парламентського комітету.

Нагадаємо, раніше в Україну надійшли 1,3 мільярда доларів від США в межах фінансування держбюджету.

Карина Бовсуновська — pravdatutnews.com

Loading...
Load next