Британія готова надати фінансову підтримку Україні для закупівлі газу – Шмигаль

Британія готова надати фінансову підтримку Україні для закупівлі газу – Шмигаль

Велика Британія готова надати фінансову підтримку Україні для закупівлі газу й сприяти залученню британського бізнесу до розвитку української сфери газовидобутку. Повідомив у Telegram прем'єр-міністр України Денис Шмигаль після зустрічі з прем'єр-міністеркою Великої Британії Ліз Трасс.

Радий зустріти в Нью-Йорку прем’єр-міністерку Великої Британії Ліз Трасс. Продовжуємо розвивати наше стратегічне партнерство: обговорили постачання зброї, підготовку до опалювального сезону й відновлення України.

Зокрема, Велика Британія готова надати фінансову підтримку Україні для закупівлі газу й сприяти залученню британського бізнесу до розвитку української сфери газовидобутку, - написав Шмигаль.

Фото: Telegram Шмигаля

Також, за його словами, домовилися створити робочу групу з підготовки до Конференції відновлення України, яка має відбутися наступного року у Великій Британії.

Фото: Telegram Шмигаля

Дякуємо британським друзям за політичну підтримку й практичну допомогу. Цінуємо готовність Великої Британії надати нашій державі наступний транш 500 млн доларів через Світовий банк на закупівлю газу, - резюмував він.

Нагадаємо, що в ЄС затвердили ще 5 млрд євро макрофіну Україні.

Злата Новосельська pravdatutnews.com

 23
 
Читайте також
У травні можливе тимчасове скорочення соціальних видатків, — ОП У травні можливе тимчасове скорочення соціальних видатків, — ОП
Усе через потенційне недовиконання держбюджету у другому кварталі.
Білорусь припиняє із завтрашнього дня постачати електроенергію в Україну Білорусь припиняє із завтрашнього дня постачати електроенергію в Україну
Постачання електроенергії припинять відповідно до встановленого порядку взаємодії за поточними контрактами.
Loading...
Load next