Денис Шмигаль: місія МВФ розпочне роботу над новою програмою для України вже в жовтні

Денис Шмигаль: місія МВФ розпочне роботу над новою програмою для України вже в жовтні

Нова спецпрограма від МВФ та притягнення рф до відповідальності за її злочини – Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль провів у Нью-Йорку низку важливих зустрічей. Як результат – місія Міжнародного валютного фонду розпочне роботу над новою спеціальною програмою з Україною вже в жовтні. Про це Денис Шмигаль домовилися з керівницею МВФ Крісталіною Георгієвою. Окреслили наступні кроки двосторонньої співпраці.

Дякую Вам за Вашу стійкість, підтримку не лише у воєнних питаннях, а й у мікрофінансових.

Водночас у Нью-Йорку розпочалася 77 сесія Генасамблеї Організації об’єднаних націй. Українська делегація перебувала безпосередньо в штаб-квартирі ООН, щоб зміцнити міжнародну коаліцію на підтримку України та створити важелі для притягнення росії до відповідальності за її злочини. Глобальний голод, ядерний тероризм, небачене раніше насилля — ось асоціації, які сьогодні викликає росія у світових лідерів. У кожній їхній промові –ситуація в Україні та глобальні наслідки, які вже спричинила війна і які ще спричинить у майбутньому. Такий значний інтерес світових лідерів демонструє їхню схвильованість і бажання об’єднатися перед лицем цих жахливих загроз із боку агресора.

Злата Новосельська - pravdatutnews.com

 115
 
Читайте також
Подарунок до 30-річчя Незалежності: Зеленський розповів, на що підуть 2,7 млрд доларів траншу від МВФ Подарунок до 30-річчя Незалежності: Зеленський розповів, на що підуть 2,7 млрд доларів траншу від МВФ
Міжнародний валютний фонд виділить з резервних активів 650 мільярдів доларів, з яких 2,7 мільярда підуть в Україну.
МВФ погодив відкриття спецрахунку для допомоги Україні МВФ погодив відкриття спецрахунку для допомоги Україні
Рада директорів Міжнародного валютного фонду погодила відкриття спеціального рахунку акумулювання грошей від країн-донорів на допомогу Україні.
Loading...
Load next