Денис Шмигаль: місія МВФ розпочне роботу над новою програмою для України вже в жовтні

Денис Шмигаль: місія МВФ розпочне роботу над новою програмою для України вже в жовтні

Нова спецпрограма від МВФ та притягнення рф до відповідальності за її злочини – Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль провів у Нью-Йорку низку важливих зустрічей. Як результат – місія Міжнародного валютного фонду розпочне роботу над новою спеціальною програмою з Україною вже в жовтні. Про це Денис Шмигаль домовилися з керівницею МВФ Крісталіною Георгієвою. Окреслили наступні кроки двосторонньої співпраці.

Дякую Вам за Вашу стійкість, підтримку не лише у воєнних питаннях, а й у мікрофінансових.

Водночас у Нью-Йорку розпочалася 77 сесія Генасамблеї Організації об’єднаних націй. Українська делегація перебувала безпосередньо в штаб-квартирі ООН, щоб зміцнити міжнародну коаліцію на підтримку України та створити важелі для притягнення росії до відповідальності за її злочини. Глобальний голод, ядерний тероризм, небачене раніше насилля — ось асоціації, які сьогодні викликає росія у світових лідерів. У кожній їхній промові –ситуація в Україні та глобальні наслідки, які вже спричинила війна і які ще спричинить у майбутньому. Такий значний інтерес світових лідерів демонструє їхню схвильованість і бажання об’єднатися перед лицем цих жахливих загроз із боку агресора.

Злата Новосельська - pravdatutnews.com

 120
 
Читайте також
Єврокомісія схвалила надання Україні фіндопомоги на 1,2 млрд євро, — Урсула фон дер Ляєн Єврокомісія схвалила надання Україні фіндопомоги на 1,2 млрд євро, — Урсула фон дер Ляєн
Попередню програму макрофінансової допомоги ЄС було завершено у жовтні 2021 року, тоді Брюссель перерахував Україні останній транш у розмірі 600 млн євро.
Loading...
Load next