Канада запровадила нові санкції за передачу іранських дронів росії

Канада запровадила нові санкції за передачу іранських дронів росії

Міністерство закордонних справ Канади оголосило, що Канада запроваджує додаткові санкції проти Ірану - зокрема, проти іранських компаній, пов'язаних з розробкою дронів "Shahed" та передачею БПЛА росії.

Санкції вводять проти додаткових 4 іранських фізичних та 5 юридичних осіб "за їхню роль у грубих та систематичних порушеннях прав людини режимом та діями, які продовжують загрожувати міжнародному миру та безпеці".

Так, до списку зокрема увійшли:

  • Safiran Airport Services, іранська вантажна та комерційна авіакомпанія, яка координувала польоти російських військових між Іраном та росією, через які іранський режим передав росії ударні БПЛА іранського виробництва;
  • Baharestan Kish Company, дочірня фірма Кооперативного фонду КВІР, яка уклала угоди з силами опору "Басідж" та КВІР щодо надання дослідницьких послуг у технологічному секторі, включаючи розробку компонентів БПЛА серії "Shahed".

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

 139
 
Читайте також
Україна та Канада розпочали переговори про положення угоди вільної торгівлі Україна та Канада розпочали переговори про положення угоди вільної торгівлі
2 листопада в Києві перший віцепрем’єр-міністр економіки України Олексій Любченко зустрівся з послом Канади, щоб переглянути положення угод про вільну торгівлю.
Loading...
Load next