У Харкові обірвався ліфт: люди встигли вийти за кілька секунд до падіння (відео)

У Харкові обірвався ліфт: люди встигли вийти за кілька секунд до падіння (відео)
У харківській багатоповерхівці поїздка на ліфті ледь не закінчилася трагедією. Дитяча коляска полетіла разом із ліфтом.

В одній багатоповерхівці Харкова з 6-го поверху обірвався ліфт. На щастя, його пасажирам вдалося врятуватися, вийшовши за декілька секунд з кабіни.

Про це повідомляє видання "Сьогодні". 

Неприємний інцидент, який міг би закінчитися справжньою трагедією, трапився 17 серпня у Харкові на вулиці Гвардійців-Широнінців, 43.

Люди вийшли з ліфта разом з немовлям на руках. Усередині залишилася коляска дитини, від удару вона аж перекинулася.

Ось так може бути з коляскою, розумієте? Ми просто вчасно вийшли, напевно, цим врятували життя дитини. Перевернулося все! – сказала очевидиця.

Зазначимо, якщо ліфт падає, потрібно натиснути кнопку "Стоп" і намагатися знайти безпечне положення. Краще лягти на підлогу, максимально захистити обличчя і голову від можливих уламків. Якщо є м'які предмети – сумка, тепла куртка, ними можна захистити голову.

Читайте також
СБУ затримала автобуси із російськими "тітушками" на Харківщині СБУ затримала автобуси із російськими "тітушками" на Харківщині
Служба Безпеки України затримала декілька автобусів із 60-тьма "тітушками", які мали завдання створити "картинку для російських ЗМІ". Провокаторів вдалось затримати на Харківщині з боку Донецька, Дніпра та Полтави.
Loading...
Load next