Авіакатастрофа на військовій базі у США

Внаслідок авіакатастрофи є загиблі.
Інцидент трапився на території авіабази ВПС США у штаті Техас. Повідомляє Air Force Times.
На злітно-посадковій смузі сталася аварія за участю двох навчально-тренувальних реактивних літаків Т-38 Talon.
Внаслідок пригоди один пілот отримав смертельні поранення. Двоє чоловіків отримали травми різного ступеня важкості. Один із постраждалих на цей момент перебуває у критичному стані. Життю другого нічого не загрожує. Його відпустили після надання медичної допомоги.
За фактом цієї події було розпочато розслідування. Встановлюється точна причина інциденту.
Злата Новосельська - pravdatutnews.com
Читайте також

Наразі українських військових, які працювали в Афганістані за приватним військовим контрактом не можуть евакуювати, оскільки члени угрупування "Талібан" оточили військову базу на якій вони знаходяться.

Під час переговорів у Києві іранська делегація запропонувала виплатити компенсацію у 150 тисяч доларів родинам загиблих українців, що були на борту літака МАУ, який збили іранські бойовики поблизу Тегерану 8 січня 2020 року. Всі 176 людей, які були в літаку, загинули, серед них 11 українців.
Рекомендовані

Зафіксовано "декілька пожеж у Запорізькому районі", зокрема, є влучання у нежитлову будівлю

Президент США Дональд Трамп розглядає можливість передачі Україні додаткової системи протиповітряної оборони Patriot

Сонячні бурі можуть вплинути на атмосферний тиск, що, своєю чергою, може викликати головний біль, втому та стрес у деяких людей
Loading...
Load next