В Чернігові ЗСУ відбили атаку та взяли в полон двох окупантів (відео)

Українським військовим та Нацгвардійцям вдалося повернути свої позиції під час боїв за Чернігів. Двох російських окупантів взято в полон, один з яких - "начальник штаба в/ч 41659".
Про це повідомляє "ПравдаТУТ News" з посиланням на пресцентр Нацгвардії.
Під час боїв за Чернігів унаслідок блискавичної атаки спільно зі Збройними силами України військовослужбовцям Національної гвардії України вдалося блискавично повернутися на свої позиції та захопити двох російських окупантів, які навіть не встигли зреагувати на те що сталося, дуже розгубилися і вимушені були здатися в полон, аби зберегти своє життя. Один з них — начальник штаба в/ч 41659, - йдеться в повідомленні.
Віра Коновал - pravdatutnews.com
Читайте також

У ніч на 14 серпня підрозділи Сил безпілотних систем ЗСУ та Головного управління розвідки МО України, у координації з іншими складовими Сил оборони, атакували Волгоградський нафтопереробний завод

У ніч на 8 липня Миколаїв зазнав атаки з боку ворожих безпілотників. У місті лунали вибухи, а в одному з передмість спалахнула пожежа

Розпочалась тисяча сорок перша доба широкомасштабної збройної агресії Російської Федерації проти України
Рекомендовані

Під час воєнного стану не всі українські пенсіонери можуть безперешкодно виїжджати за кордон, адже для колишніх військових, правоохоронців та інших військовозобов’язаних можуть діяти окремі обмеження.

Львів'янка Ксенія Лугиня здобула корону конкурсу Miss Europe Continental Pageant 2026 у Барселоні, обійшовши учасниць із 35 країн. Її виступ став символом сили та гідності української жінки, а сама переможниця наголосила: «Корона йде до України. Я змогла».

Законопроєкт пропонує встановити кримінальну відповідальність за незаконне утримання громадян під час проведення мобілізаційних заходів
Loading...
Load next