"Бліцкриг путіна в Україні провалився": 18-річний військовий рф каже, що побачив відірвані снарядом голови росіян та посивів (відео)

"Бліцкриг путіна в Україні провалився": 18-річний військовий рф каже, що побачив відірвані снарядом голови росіян та посивів (відео)

18-річний російський військовий у перехопленій СБУ розмові розповів, що за час перебування в Україні посивів.

Про це Служба безпеки України повідомляє в Телеграмі.

Бліцкриг путіна в Україні провалився, а його армія взагалі перестала вірити в свою перемогу. Як розповідає окупант у перехопленій СБУ розмові, коли вони приїхали в Україну, їх було 85, а залишилося 30. Сам він поки живий, але за пару тижнів війни 18-річний загарбник посивів, - зазначають в СБУ.

За словами "вояки", він посивів, коли побачив, як їхніх розриває снарядом: "голови немає, рук, ніг".

Тому зараз всі окупанти, що вижили, сидять і чекають успішного завершення переговорів України та РФ.

Мама говорила, что в течение 2 недель они должны договориться", – з надією переказує своїй дівчині вояка. Він спростовує чутки про мільйонні преміальні учасникам війни і не сподівається навіть на виплату щомісячних "розрахункових". Тож просить дівчину зайти в "кабінет військовослужбовця" та перевірити "…. сколько они, пида..сы, заплатили" за лютий і березень, - зауважили у спецслужбі.

Як наголосили в СБУ, з таким настроєм ворогу "недовго залишилося. І це ще загарбники не підозрюють, яким лютим буває березень!".

Також у одній з розмов солдат рф розповідав матері, що разом із іншими солдатами мають намір знайти українські патрони, щоб ними прострелити собі ноги і потрапити в госпіталь.

Я тебе по секрету скажу… мы хотели патронами 7.62, украинскими, короче, друг-другу ноги попрострелить и вернуться в госпиталь в Буденовск…, – ділиться з матір’ю рашист.

Перехоплена розмова вкотре засвідчує, наскільки деморалізована і розбита армія загарбника. Залишки його бригади зараз дислокуються у Миколаївській області, але в місто зайти не зможуть, оскільки є небоєздатними:

У нас 120 человек отправили обратно с бригады в госпиталь с ранениями… еще около 320 человек раненых и 350 человек – «200-й» груз», — розповідає окупант.

Нагадаємо, раніше СБУ викрила хакера, який забезпечував окупантам мобільний зв’язок в Україні.

Карина Бовсуновська — pravdatutnews.com

Loading...
Load next