"Щоразу ці покидьки діють як звичайні терористи": рф завдала ракетного удару по Одесі (фото)

"Щоразу ці покидьки діють як звичайні терористи": рф завдала ракетного удару по Одесі (фото)

У понеділок, 2 травня, російські військові завдали чергового ракетного удару по Одещині. Внаслідок злочинних дій рашистів пошкоджено одну з релігійних споруд.

Про це повідомили в ОК "Південь", йдеться в Telegram "Одеса. Офіційно". Як повідомив голова Одеської ОВА Максим Марченко, внаслідок удару є загиблі та поранені.

Ми цього так не залишимо. Щоразу ці покидьки діють як звичайні терористи, а з терористами у нас розмова одна. Ми будемо їх знищувати, доки жодного живого окупанта не залишиться на українській землі! – наголосив він.

Заголовок

Новина доповнюється...

Карина Бовсуновська — pravdatutnews.com

Loading...
Load next