Житомирські десантники знищили дві БМП-2 російських окупантів (відео)

Житомирські десантники знищили дві БМП-2 російських окупантів (відео)

Житомирські десантні війська за допомогою ПТРК "Стугна-П" знищили дві бойові машини піхоти російських загарбників. 

Про це пише ПравдаТУТ News з посиланням на Службу зв‘язків з громадськістю Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

Так, на відео зафіксовано як воїни-протитанкісти 95 окрема десантно-штурмова бригада Збройнi Сили України майстерно застосовують вітчизняний ПТРК “Стугна-П” та феєрично спалюють дві ворожі бойові машини піхоти БМП-2, - йдеться у повідомленні.

Вас також може зацікавити стаття: Російсько-українська війна: ЗСУ виявили і знищили російську розвідувально-диверсійну групу 

Віра Коновал - pravdatutnews.com

Читайте також
Українські дрони знищили російську техніку на Куп’янському напрямку Українські дрони знищили російську техніку на Куп’янському напрямку
На Куп’янському напрямку українські дрони знищили техніку окупантів, зокрема танк і «Урал»
Десантники ЗСУ на Stryker продовжили бій без боєприпасів, використовуючи броню як зброю Десантники ЗСУ на Stryker продовжили бій без боєприпасів, використовуючи броню як зброю
Українські десантники 80-ї окремої десантно-штурмової Галицької бригади у бою на Курщині зупиняли ворога, використовуючи бронетранспортер Stryker як зброю
Loading...
Load next