Російсько-українська війна: ЗСУ відбили штурм біля Новобахмутівки і змусили окупантів відійти (відео)

Російсько-українська війна: ЗСУ відбили штурм біля Новобахмутівки і змусили окупантів відійти (відео)

Триває сто дев’ятнадцята доба героїчного протистояння української нації російському воєнному вторгненню. Бої за Сєвєродонецьк тривають далі.

Про це пише ПравдаТУТ News з посиланням на Генштаб ЗСУ.

  • На Сіверському напрямку ворог застосував ствольну артилерію для обстрілів районів населених пунктів Тур’я, Миропільське та Славгород Сумської області.
  • На Слобожанському напрямку противник штурмовими діями намагається покращити тактичне положення своїх підрозділів в районі міста Слов’янськ. Застосовував ствольну та реактивну артилерію в районах населених пунктів Богородичне, Нова Дмитрівка, Новопавлівка, Курулька, Долина, Пришиб, Краснопілля, Вірнопілля, Рідне, Червоне, Шнурки, Червона Поляна, Карнаухівка, Велика Комишуваха, Нова Дмитрівка та Семиланне.
  • На Харківському напрямку ворог веде бойові дії для стримування підрозділів Сил оборони та недопущення їх виходу до державного кордону. Здійснив артилерійські обстріли в районах населених пунктів Харків, Байрак, Перемога, Коробочкине, Шевелівка, Рубіжне, Леб’яже, Мосьпанове, Шестакове, Петрівка, Руська Лозова, Хрестище, Кулиничі, Уди, Старий Салтів, Верхній Салтів, Питомник, Ртищівка та Печеніги.
  • На Донецькому напрямку окупаційні війська намагаються просунутися у напрямку міста Бахмут та встановити контроль над містом Сєвєродонецьк.
  • На Сєвєродонецькому напрямку противник завдав авіаційних ударів у районах населених пунктів Верхньокам’янка, Сєвєродонецьк та Сиротине. Тривають бойові дії за місто Сєвєродонецьк.
  • На Бахмутському напрямку ворог завдав авіаційних ударів у районах населених пунктів Берестове, Яковлівка, Клинове і Вершина та авіаційно-ракетних ударів неподалік Часового Яру, Новолуганського та Гірського.
  • На Краматорському напрямку противник активних наступальних дій не вів. Обстрілював позиції Сил оборони із ствольної артилерії в районах Пришиба, Сидорового, Донецького та Маяків.
  • На Авдіївському, Курахівському, Новопавлівському та Запорізькому напрямках ворог продовжує систематичний вогневий вплив з метою недопущення перекидання підрозділів Сил оборони на інші напрямки.

Противник завдав авіаційних ударів поблизу Новобахмутівки, Кам’янки, Авдіївки, Павлівки, Вугледара та Шевченка.

В районі Новобахмутівки наші воїни відбили штурм та змусили ворога відійти.

  • На Південнобузькому напрямку противник, інженерним обладнанням позицій, вогневим впливом із ствольної та реактивної артилерії, намагається не допустити просування підрозділів наших військ вглиб захопленої території.

Віримо у Збройні Сили України! Разом переможемо! 

Віра Коновал - pravdatutnews.com

 1277
 
Читайте також
Російсько-українська війна: ЗСУ відбили ворожий штурм на Запоріжжі (відео) Російсько-українська війна: ЗСУ відбили ворожий штурм на Запоріжжі (відео)
Наші захисники завдали ворогу втрат в селі Береслове та змусили відійти на раніше зайняті позиції.
Російсько-українська війна: вечірнє зведення Генштабу (відео) Російсько-українська війна: вечірнє зведення Генштабу (відео)
Триває підготовка підрозділів окупаційних військ для відновлення наступу на Слов’янському напрямку.
Російсько-українська війна: вечірнє зведення від Генштабу (відео) Російсько-українська війна: вечірнє зведення від Генштабу (відео)
Підрозділи Сил оборони України продовжують звільнення населених пунктів на окремих напрямках та утримання визначених оборонних рубежів.
Loading...
Load next