Окупанти застосували хімічну зброю у Донецькій області

Окупанти застосували хімічну зброю у Донецькій області

Окупанти використовують заборонену хімічну зброю – аерозольні гранати "К-51". Декілька таких гранат з дрона російські військові скинули на наших захисників на Донеччині. Про це пише Державна прикордонна служба України.

Одна з цих гранат не розірвалася.

Щоб вберегтися від сильної подразнювальної дії заборонених боєприпасів після вибухів, прикордонники були змушені деякий час утримувати свої позиції у засобах хімічного захисту.

Проте навіть в таких умовах бійці продовжують протидіяти підступному ворогу, - пише ДПСУ.

Злата Новосельська pravdatutnews.com

Читайте також
На Донбасі бойовики від початку доби тричі порушили режим тиші На Донбасі бойовики від початку доби тричі порушили режим тиші
В зоні ООС ворог тричі стріляв та шпигував безпілотником.
Неспокійна доба на Донбасі: проросійські бойовики 5 разів порушили "режим тиші" Неспокійна доба на Донбасі: проросійські бойовики 5 разів порушили "режим тиші"
Протягом минулої доби, 1 червня в районі окупованих територій та проведення операції Об’єднаних сил було зафіксовано 5 порушень режиму припинення вогню.
Російські бойовики за добу тричі порушили режим тиші на Донбасі Російські бойовики за добу тричі порушили режим тиші на Донбасі
Від початку сьогоднішньої доби, 30 квітня, в зоні Операції Об'єднаних сил було зафіксовано три порушення режиму тиші, при цьому проросійські бойовики застосовували заборонені міномети.
Loading...
Load next