У розвідці Японії припускають, що ЗСУ знищили понад 20 генералів армії рф

У розвідці Японії припускають, що ЗСУ знищили понад 20 генералів армії рф

Японські розвідники, спираючись на дані, зібрані у співпраці зі США та Європою, вважають, що українські бійці знищили понад 20 генералів російської армії після початку повномасштабного вторгнення рф. Повідомляє Nikkei Asia.

Колишній начальник штабу Сухопутних сил самооборони Японії, генерал у відставці Кійофумі Івата зауважив, що це число було б "неймовірно високим", додавши, що, наприклад, у США майже не було загиблих у боях офіцерів такого високого рангу. Розвідники відзначають, що ЗСУ могли ліквідувати командирів армії рф, відстежуючи сигнали мобільних телефонів, які окупанти були змушені використовувати через боротьбу на фронті радіоелектронної боротьби.

Івата пояснює незвичайно високу кількість убитих генералів перевагою українських військових у кібервійні, що дозволяє Києву дізнатися про їх розташування, а також тактикою росії відправляти генералів на територію.

Смерть генерала послаблює моральний дух військ, — сказав він.

Високопоставлений чиновник японської розвідки припустив, що на тимчасово окупованих територіях Донбасу можуть бути інформатори, які передають інформацію в Україну.

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

Loading...
Load next