У рф стався вибух на оборонному заводі

На Чапаєвському механічному заводі в самарській області в росії здетонувала вибухівка. Є жертва. Про це повідомляють російські ЗМІ.
Як зазначено, в одному з цехів Чапаєвського механічного заводу сталася детонація вибухової речовини, пожежі не сталося. Загинула одна людина, троє дістали поранення.
Повідомляється, що Чапаєвський механічний завод випускає широку гаму капсулів-детонаторів, піротехнічних реле, детонуючих шнурів, кумулятивних зарядів, герметичних вибухових патронів, патронованих емульсійних вибухових речовин.
Нагадаємо, що наша авіація завдала 13 ударів по районах зосередження особового складу та військової техніки окупантів.
Злата Новосельська - pravdatutnews.com
Читайте також


Російські окупанти стверджували, що їхній позиції обстріляли українські військові, однак згодом виявилось, що їхні "побратими" підірвались на власних же мінах.
Рекомендовані

Президент США Дональд Трамп розглядає можливість передачі Україні додаткової системи протиповітряної оборони Patriot

Росія може продовжити обстрілювати українські території найближчим часом

У ніч на 9 липня в кількох регіонах Росії, зокрема поблизу Москви, зафіксовано серію вибухів
Loading...
Load next