Повернення до звичного життя: психолог про ментальні наслідки воєнних дій

Повернення до звичного життя: психолог про ментальні наслідки воєнних дій
Якщо не займатися системною реабілітацією колишніх фронтовиків, українське суспільство може зіткнутися зі значними проблемами

Обстріли, блекаути, втрати домівок, тисячі смертей - наслідки воєнних дій не минають безслідно як фізично, так і ментально. Десятки тисяч українців покинули власні помешкання, і не всім буде куди повертатися. Від новин не абстрагуватися, де б ти не був: війна наклала свій чіткий відбиток навіть на тих, хто за кордоном. Львів’яни ж кажуть: зміни у психічному здоров’ї відчули давно.

За сучасних умов, за словами різних психологів, реакція психіки може бути різною: від тимчасового стресу - до важких психічних травм. Вони ж у свою чергу можуть призвести до ПТСР, депресії й навіть зловживання психотропами. Тож психологиня Ольга Шабловська радить намагатися балансувати між крайнощами і знаходити час на відновлення психіки.

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
Двоє бійців поранені: бойовики п'ять разів обстріляли позиції українських військових Двоє бійців поранені: бойовики п'ять разів обстріляли позиції українських військових
13 лютого бойовики шість разів порушили "тишу" на Донбасі.
Автокрадії у справі: на Львівщині затримали порушників (відео) Автокрадії у справі: на Львівщині затримали порушників (відео)
Поліцейські у Яворівському районі затримали трьох підозрюваних у крадіжці колес та інших деталей з легковика.
Loading...
Load next