Авіація країн НАТО перехопила три військові літаки рф над Балтійським морем

Авіація країн НАТО перехопила три військові літаки рф над Балтійським морем

Над Балтійським морем авіація німецьких та британських ВПС перехопила три російські військові літаки.

Про це повідомляють Військово-повітряні сили Німеччини у Twitter.

Як зазначається, літаки німецьких та британських Повітряних сил скерували для ідентифікації двох російських винищувачів Су-27 та одного літака Іл-20

ВПС Німеччини опублікували кілька знімків російських літаків у польоті.

Нагадаємо, У Карпатах випав сніг

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
Війна: оперативна інформація станом на 26 лютого щодо російського вторгнення Війна: оперативна інформація станом на 26 лютого щодо російського вторгнення
Російський окупант продовжує наступальну операцію проти України.
"У нас немає однозначного рішення про членство України в НАТО" - Столтенберґ "У нас немає однозначного рішення про членство України в НАТО" - Столтенберґ
Генсек НАТО Єнс Столтенберґ визнав розчарування українців у зв’язку з обіцянкою членства в НАТО у 2008 році, яка через 13 років залишається невиконаною.
Збільшення окупантів: Росія продовжує переміщувати свої бойові літаки до Криму (фото) Збільшення окупантів: Росія продовжує переміщувати свої бойові літаки до Криму (фото)
Російська Федерація й надалі продовжує збільшувати свою військову силу поблизу українсько-російських кордонів. Зокрема збільшується кількість авіації, яка була помічена у Криму та поблизу України.
Loading...
Load next