Бєлгородська область залишається без ядерних боєприпасів: росіяни терміново евакуюють сховище — ГУР

Бєлгородська область залишається без ядерних боєприпасів: росіяни терміново евакуюють сховище — ГУР

Російська Федерація терміново проводить евакуацію сховища ядерних боєприпасів “Бєлгород-22”, що розташоване у Бєлгородської області.

Про це представник Головного управління розвідки Міністерства оборони Андрій Юсов заявив в ефірі телемарафону “Єдині новини”.

У терміновому режимі об’єкт “Бєлгород-22” — сховище ядерних боєприпасів — рашисти так само евакуюють. Воно неподалік Грайворона, — сказав Юсов.

Він підкреслив, що саме там зберігалася частина боєприпасів для ядерного озброєння.

Раніше ЗМІ повідомили, що в Бєлгородській області пролунали вибухи, а згодом у медіа з'явилась інформація про прихід на цю територію російських добровольців.

У соціальних мережах з'явилися заяви "Російського добровольчого корпусу" і легіону "Свобода Росії" про "визволення" населених пунктів Козинка і Гора-Подол у Бєлгородській області.

За словами речника президента РФ Дмитра Пєскова, Володимиру Путіну вже доповіли про “спробу прориву”. Пєсков назвав події в Бєлгородській області “диверсією”, мета якої — “відвернути увагу від Бахмутського напрямку”. Він сказав, що російські сили намагаються знищити “диверсантів”.

Радник керівника Офісу Президента Михайло Подоляк заявив, що Україна не має стосунку до подій у Бєлгородській області.

Нагадаємо, На Сумщині оголошують евакуацію із окремих населених пунктів

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

 75
 
Читайте також
Російсько-українська війна: вечірнє зведення від Генштабу (відео) Російсько-українська війна: вечірнє зведення від Генштабу (відео)
Ворог активізує діяльність щодо проведення диверсій на шляхах пересування транспортних конвоїв з гуманітарними вантажами та військовою допомогою. 
Loading...
Load next