Нідерланди вже надали Україні 1,6 млрд євро військової допомоги

Нідерланди вже надали Україні 1,6 млрд євро військової допомоги

Загальний обсяг військової допомоги Україні з боку Нідерландів з початку повномасштабного вторгнення становить близько 1,6 мільярда євро.

Про це йдеться у відповіді міністерки оборони Нідерландів Кайси Оллонгрен на запит парламенту в середу, повідомляє пресслужба Міноборони країни.

Загальна вартість військової допомоги, наданої Україні, наразі становить близько 1,6 млрд євро. Балансова вартість поставленого обладнання становить 732 мільйони євро. До цієї суми також входять комерційні поставки і внески до різних фондів – як військових, так і гуманітарних, – йдеться у відповіді.

Також Оллонгрен підтвердила, що від середини квітня, коли вона востаннє звітувала парламенту про військову допомогу Україні, Нідерланди знову передали низку товарів військового призначення: системи протиповітряної оборони, боєприпаси малого калібру, прилади нічного бачення, вантажівки й логістичне обладнання, як-то крани та екскаватори.

Нагадаємо, Україна започатковує системну співпрацю із Африканським Союзом – Кулеба

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

 35
 
Читайте також
У Нідерландах за контрабанду людей затримали двох українців У Нідерландах за контрабанду людей затримали двох українців
Судно з албанськими мігрантами прямувало у Великобританію. Відомо, що мігранти спершу намагалися сісти на контейнерні кораблі в портах Іджмуйдена, Хук-ван-Холланда чи Роттердама
Loading...
Load next