У Швейцарії підтримали реекспорт зброї в Україну

У Швейцарії підтримали реекспорт зброї в Україну

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба подякував верхній палаті парламенту Швейцарії - Сенату - за крок щодо розблокування реекспорту швейцарської зброї.

Про це глава української дипломатії заявив у Твіттері.

Я дякую верхній палаті парламенту Швейцарії за важливий крок щодо розблокування реекспорту швейцарської зброї. Ми з нетерпінням чекаємо наступних кроків. Я вдячний Швейцарії за солідарність з Україною одночасно із дотриманням нейтралітету, - зазначив глава МЗС.

Згідно із поправкою, країни-покупці швейцарської зброї все одно повинні будуть підписати декларацію про заборону реекспорту, однак її термін може бути обмежений до 5 років. Реекспорт буде можливий лише для країн призначення, які не порушують права людини і не використовують зброю проти цивільного населення.

Нагадаємо, Нова ГЕС обійдеться Україні у близько мільярд доларів

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

 22
 
Читайте також
На кордоні з Білоруссю СБУ знайшла схованку зі зброєю (відео) На кордоні з Білоруссю СБУ знайшла схованку зі зброєю (відео)
Вилучені боєприпаси та засоби ураження направлено на проведення вибухо-технічних експертиз.
У Черкасах в кафе невідомі розстріляли бізнесмена: поранений помер (відео) У Черкасах в кафе невідомі розстріляли бізнесмена: поранений помер (відео)
Від поранень в одній із черкаських лікарень помер черкаський бізнесмен Михайло Козлов. Злочинці були одягнені в чорну форму з написом "СБУ".
Loading...
Load next