У Херсоні рівень води вже понад 5,5 метра

У Херсоні рівень води вже понад 5,5 метра

На посту міста Херсон рівень води вже сягнув відмітки 5 метрів 51 сантиметр.

Про це у телемарафоні «Єдині новини» поінформував пресофіцер Державної служби України з надзвичайних ситуацій Олександр Хорунжий.

Якщо говорити станом на зараз, то у нас із моменту аварії фактично на посту міста Херсон вода піднялася на 5 метрів 51 сантиметр. І тут ще йде раптове зниження води саме на Нікопольському посту - це 2 метри 83 сантиметри, - заявив він.

Відповідаючи на питання щодо того, що вода піднімається у Миколаєві, і чи там рятувальники готові допомогти людям, Хорунжий поінформував, що у Миколаївській області було зафіксовано локальне підтоплення в одному з районів.

Поки що там немає таких масових підтоплень. Щодо Миколаївщини, то там місцевими органами евакуйовано 166 осіб. Ми контролюємо цю ситуацію і готові застосувати сили і засоби відповідно до запиту місцевих органів влади, - уточнив речник.

Нагадаємо, Внаслідок знищення Каховської ГЕС повністю затоплено єдиний державний осетровий завод

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

 213
 
Читайте також
На Херсонщині СБУ викрила агента російської воєнної розвідки (відео) На Херсонщині СБУ викрила агента російської воєнної розвідки (відео)
Контррозвідка СБУ викрила російського шпигуна-пенсіонера Збройних сил СРСР. Він погодився на співпрацю зі спецслужбою РФ з ідеологічних міркувань.
Loading...
Load next