Україна отримає $2,1 мільярда військової допомоги від США

Україна отримає $2,1 мільярда військової допомоги від США

Адміністрація Сполучених Штатів виділяє новий пакет оборонної підтримки Україні на загальну суму $2,1 мільярда, який фінансуватиметься в межах Ініціативи сприяння безпеці України (USAI).

Про це йдеться в офіційному повідомленні Міністерства оборони США.

Новий пакет військової допомоги США надається в межах Ініціативи з надання допомоги Україні в галузі безпеки (USAI), яка передбачає укладання довгострокових контрактів із промисловістю або країнами-партнерами, тож обладнання надаватиметься Україні не найближчим часом.

Серед допомоги, яка міститься в пакеті, – додаткові боєприпаси для систем протиповітряної оборони Patriot, системи протиповітряної оборони і ракети HAWK, 105-мм та 203-мм артилерійські снаряди, безпілотні авіаційні комплекси Puma, боєприпаси для ракетних систем із лазерним наведенням, а також підтримка заходів із підготовки, технічного обслуговування й забезпечення техніки.

Сполучені Штати продовжуватимуть працювати зі своїми союзниками і партнерами над наданням Україні можливостей для задоволення її нагальних потреб на полі бою і довгострокових потреб у безпековій допомозі, – підкреслили в Пентагоні.

Нагадаємо, Рф готує "евакуацію" на півночі Криму – ЦНС

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Loading...
Load next