На Волині п'яний чоловік посеред білого дня влаштував стрілянину

На Волині п'яний чоловік посеред білого дня влаштував стрілянину

На вулиці у селі Будятичі Поромівської громади Володимирського району чоловік стріляв із пістолета.

Це трапилося у середу, 21 червня. Про це повідомили у поліції Волині.

42-річний житель Нововолинська, який стріляв, перебував у стані сп’яніння, результат освідування – 2,23 проміле в крові.

У чоловіка вилучили стартовий пістолет, магазин та п’ять набоїв до нього. Їх направили на дослідження у Волинський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС.

За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 296 Кримінального кодексу України. Йдеться про хуліганство. Слідство триває.

Нагадаємо, Зеленський звільнив посла України в білорусі

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
На Запорізькій АЕС зафіксовано сотні пострілів зі стрілецької зброї, – МАГАТЕ На Запорізькій АЕС зафіксовано сотні пострілів зі стрілецької зброї, – МАГАТЕ
Гроссі наголосив, що "така військова діяльність на великій атомній електростанції або поблизу неї є явно неприйнятною"
Loading...
Load next