Вибухи у Криму припиняться, коли росіяни звідти підуть - ГУР

Вибухи у Криму припиняться, коли росіяни звідти підуть - ГУР

Вибухи в тимчасово окупованому Криму свідчать, що його звільнення наближається.

Про це в ефірі загальнонаціонального марафону "Єдині новини" сказав представник Головного управління розвідки Міноборони України Андрій Юсов.

Якщо говорити про вибухи в Севастополі, то чому скаржитися? Українські громадяни, проукраїнськи налаштовані люди, які чекають на повернення законної влади, навпаки радіють цим звукам. Це означає, що звільнення Криму наближається. Більше ми, звичайно, не будемо коментувати, - сказав Юсов.

Він додав, що в ГУР можуть констатувати, що спокій і відсутність вибухів у Криму буде тоді, коли російські загарбники звідти підуть геть.

До того часу за все, що відбувається на окупованих територіях, несе відповідальність окупаційна адміністрація, - сказав представник ГУР.

Нагадаємо,

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
Збільшення окупантів: Росія продовжує переміщувати свої бойові літаки до Криму (фото) Збільшення окупантів: Росія продовжує переміщувати свої бойові літаки до Криму (фото)
Російська Федерація й надалі продовжує збільшувати свою військову силу поблизу українсько-російських кордонів. Зокрема збільшується кількість авіації, яка була помічена у Криму та поблизу України.
Одне порушення на Донбасі, без втрат - штаб ООС Одне порушення на Донбасі, без втрат - штаб ООС
Бойовики відкривали вогонь біля Пісків. Завдяки зусиллям наших воїнів, рубежі українських підрозділів залишилися незмінними.
Loading...
Load next