Терор Одеси підтверджує бажання росіян створити голод у країнах Глобального Півдня - ОП

Терор Одеси підтверджує бажання росіян створити голод у країнах Глобального Півдня - ОП

Терор росіянами Одеси підтверджує бажання Росії створити голод і проблеми в країнах Глобального Півдня та кризу біженців на Заході.

Про це повідомив керівник Офісу Президента Андрій Єрмак.

Російський терор Одеси ще раз доводить – їм потрібен голод і проблеми в країнах Глобального Півдня. Вони хочуть створити кризу біженців для Заходу. Все робиться для того, щоб послабити союзників та політично втрутитися у внутрішні справи цих країн, – переконаний Єрмак.

Водночас Єрмак підкреслив, що росіяни використовують для терору озброєння, яке неможливо виготовляти без компонентів, що виробляються на Заході і в країнах Азії.

Очільник ОП наполягає, що потрібна системна відповідь, зокрема необхідно посилити санкції, у тому числі проти тих, хто допомагає росіянам їх обходити.

Чекаємо, наші союзники готують рішення. Група Макфола-Єрмака надала власні пропозиції, – зауважив він.

Також, за його словами, реекспорт необхідних компонентів для виготовлення зброї також можливо зупинити, якщо відповідальність за це буде жорсткою.

Він наголосив, що відповідь на терор – це сила, а зброя, авіація, далекобійні ракети – ось що потрібно Україні, щоб вигнати РФ зі своєї території.

Крім того, Єрмак нагадав, що українська Формула миру – єдиний шлях до завершення війни, та додав, що триває робота з країнами Заходу та Глобального Півдня над єдиним розумінням Формули.

Керівник ОП відзначив також, що Росія в майбутньому має бути нездатною до ведення війни й це можливо забезпечити економічними санкціями, а російські активи мають піти на відновлення України, покоління росіян розплачуватимуться за сьогоднішнє зло. "Системна робота дозволить нам перемогти", – підсумував Єрмак.

Нагадаємо, Об'єктами ракетно-дронової атаки на Одещині стали зерновий термінал та критична інфраструктура – ОВА

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
Ракетний обстріл Одеси: що відомо станом на зараз Ракетний обстріл Одеси: що відомо станом на зараз
2 ракети вразили військовий об’єкт та 2 житлові будинки.
Loading...
Load next