В Україну повернули 70 Нацгвардійців, які потрапили у полон на ЧАЕС

В Україну повернули 70 Нацгвардійців, які потрапили у полон на ЧАЕС

Командувач Національної гвардії Олександр Півненко на зустрічі з родинами бійців, які охороняли Чорнобильську атомну електростанцію й потрапили у полон росіян у 2022 році, повідомив, що в результаті обмінів в Україну вдалося повернути 70 нацгвардійців.

Про це повідомив Олександр Півненко.

Сьогодні зустрівся із родинами військовослужбовців військової частини 3041, які забезпечували охорону ЧАЕС та потрапили у полоні росіян. В черговий раз обговорили питання, які стосуються безпосередньо процесу обміну, механізмів доступу до інформації про військовополонених, - зазначив Півненко. 

Командувач Нацгвардією зазначив, що основна робота в цьому питанні – за структурами та органами, які займаються цим на рівні держави, але НГУ може допомогти вирішити деякі питання уже звільненим із полону військовослужбовцям. 

Це в першу чергу лікування й реабілітація, а також фінансові, соціальні, документальні аспекти, які вимагають взаємодії відповідних командирів та посадових осіб.

За цей час за результатами проведених обмінів вже вдалося повернути 70 військовослужбовців Національної гвардії, які потрапили у полон на ЧАЕС. Ця робота триває і триватиме, допоки усі наші захисники й захисниці не будуть вдома, - повідомив Півненко.

Нагадаємо, Міністерство запускає системні зміни у сфері міжнародних перевезень

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
Найстрашніша аварія сучасності: 35 річниця Чорнобильської катастрофи Найстрашніша аварія сучасності: 35 річниця Чорнобильської катастрофи
В ніч на 26 квітня 1986 року на четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції сталася найбільша техногенно-екологічна катастрофа ХХ століття.
Loading...
Load next