Україна виробить чи закупить до 200 тисяч дронів для ЗСУ - Держспецзв'язку

Україна виробить чи закупить до 200 тисяч дронів для ЗСУ - Держспецзв'язку

Протягом року планується виробити чи закупити 200 тисяч дронів для потреб Збройних сил.

Про це поінформував голова Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації Юрій Щиголь в ефірі загальнонаціонального марафону "Єдині новини".

На сьогодні законтрактовано вже понад 22 тис. дронів, близько 15 тис. - передали в ЗСУ. Загалом із 40 млрд грн, виділених урядом, на них вже витратили 25 млрд грн. І вже найближчими днями будуть контракти на великі партії FPV-дронів, які почали виробляти масово. Якщо раніше їх виготовляли до 1 000 на місяць, то сьогодні ця цифра складе близько 10-15 тис. дронів на місяць, - сказав він.

Він зауважив, що за добу українські Сили безпеки та оборони втрачають в середньому 40-45 дронів - і "найпростіших "Мавіків", і професійних дронів українського та іноземного виробництва".

Водночас Щиголь сказав, що під час створення проєкту "Армія дронів" планувалося виробити чи закупити 200 тис. дронів за цей рік.

Ми в цілому і йдемо за нашим планом: близько 180-200 тис. дронів точно буде за цей рік, - зазначив голова Держспецзв'язку.

Нагадаємо, Швейцарія надасть новий пакет допомоги для України

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
ЗСУ оцінили здатність українських підрозділів протистояти вторгненню Росії ЗСУ оцінили здатність українських підрозділів протистояти вторгненню Росії
Командувач Об'єднаних сил ЗС України Сергій Наєв повідомив, що щотижня українські військові проходять тренування і навчання. Зокрема такі навчання зараз відбуваються на полігонах Херсонщини.
На Донбасі поранили 3 бійців ЗСУ: один із них у важкому стані На Донбасі поранили 3 бійців ЗСУ: один із них у важкому стані
Поранених транспортували до лікувального закладу. Стан здоров'я одного бійця – тяжкий, інших – задовільний.
Loading...
Load next