Три заступники міністра оборони подали у відставку

Три заступники міністра оборони подали у відставку

У середу, 6 вересня, після звільнення очільника МОУ Олексія Резнікова троє заступників міністра оборони України написали заяви на звільнення.

Про це повідомив народний депутат Олексій Гончаренко.

За його словами, заяви про відставку написали троє посадовців:

  • заступник міністра оборони Володимир Гаврилов - ветеран військової служби, генерал-майор запасу, призначений Кабміном на посаду 28 січня 2022 року;
  • заступник міністра оборони з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Віталій Дейнега - перебуває на посаді з 21 лютого 2023 року. Напередодні, у лютому 2022 року, був радником міністра закордонних справ та міністра оборони України на громадських засадах;
  • заступник міністра оборони з питань європейської інтеграції Андрій Шевченко - обіймає посаду з 21 лютого 2023 року. До призначення працював у журналістиці, політиці та дипломатії. Відомий як громадський активіст та правозахисник.

Нагадаємо, Уряд вніс пропозицію про призначення колишнього очільника Донецької ОВА на посаду голови АМКУ

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Loading...
Load next