Остін закликає дати Україні максимум ППО

Остін закликає дати Україні максимум ППО

Міністр оборони США Ллойд Остін після засідання Контактної групи з питань оборони України (формат “Рамштайн”) наголосив на важливості засобів протиповітряної оборони для Києва, особливо з настанням зимового періоду.

Про це Остін сказав на пресконференції за підсумками засідання “Рамштайну”.

Голова Пентагону у заяві для журналістів підкреслив важливість систем протиповітряної оборони, які США й союзники спільно надали Україні – комплекси Patriot, Hawk, IRIST, NASAMS і Gepard.

ППО й далі буде найбільшою потребою України для захисту неба, цивільних і міст, а також невинних людей далеко від фронту, – додав Остін, сказавши, що Росія минулого року намагалась використати “холод і темряву”, щоб зламати український опір.

Американський міністр оборони назвав наземні засоби ППО “однією з найбільших історій успіху України”, яка дозволила їй частково убезпечити власну критичну інфраструктуру й налагодити експорт зерна.

На сьогоднішній зустрічі я закликав союзників і партнерів “копнути глибше” й передати всі засоби ППО, які вони можуть передати, на тлі настання зимової кампанії у війні в Україні, – сказав він.

Нагадаємо, Білорусь призупинила дію Договору про звичайні збройні сили в Європі

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
Неспокійна ніч: над Одесою ППО збили ракети окупантів Неспокійна ніч: над Одесою ППО збили ракети окупантів
У деяких районах міста пожежа.
Loading...
Load next