У Південній Кореї планують заборонити споживання собачого м’яса

У Південній Кореї планують заборонити споживання собачого м’яса

Уряд і правляча партія «Влада народу» (PPP) Південної Кореї вирішили домогтися ухвалення спеціального законодавства упродовж цього року, щоб покласти край споживанню собачого м’яса в країні.

Про це повідомляє Yonhap.

Настав час нашому суспільству покласти край споживанню собачого м’яса, враховуючи зростання популяції домашніх тварин, підвищену обізнаність і міжнародну присутність нашої країни. Цього року ми будемо наполягати на спеціальному законопроєкті про припинення споживання собачого м’яса, - заявив депутат від «PPP» Ю Ей-донг.

За його словами, законопроєкт буде спрямований на заборону різання, розповсюдження та продажу собачого м’яса з 2027 року після трирічної відстрочки.

Зазначається, що уряд також планує мотивувати працівників профільної галузі переходити на іншу роботу або закривати свій бізнес, пропонуючи їм фінансові стимули.

Згідно з урядовою статистикою, у Південній країні існує близько 1150 собачих ферм, 34 м’ясних підприємства, 219 дистриб’юторів і приблизно 1600 ресторанів, які продають їжу, виготовлену з собачого м’яса.

Нагадаємо, У Чехії за добу зібрали понад $133 тисячі на гелікоптер Black Hawk для України

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Loading...
Load next