Вінницький обласний ТЦК очолив бойовий офіцер

Вінницький обласний ТЦК очолив бойовий офіцер

Вінницький обласний ТЦК та СП очолив кавалер ордену Богдана Хмельницького трьох ступенів, бойовий офіцер - полковник Сергій Марценюк.

Про це повідомляє Вінницький обласний ТЦК та СП.

Зазначається, що Сергій Марценюк є уродженцем Вінницької області. У 2004 році закінчив Сумський військовий інститут ракетних військ та артилерії. Пройшов шлях від командира взводу до командира бригади.

Із 2014 року виконував бойові завдання у зоні проведення АТО/ООС, де отримав поранення. Після реабілітації повернувся до виконання бойових завдань, наполегливо знищував ворога.

З початком повномасштабного вторгнення росіян в Україну очолив 26 артилерійську бригаду імені генерал-хорунжого Романа Дашкевича оперативного командування «Північ». Під керівництвом полковника Марценюка бригада однією з перших серед артилерійських бригад була нагороджена почесною відзнакою «За мужність та відвагу».

Роки служби українському народові на передових позиціях не минулись безслідно. Через загострення бойових поранень, полковнику Сергію Марценюку потрібно було перепрофілювання повсякденної діяльності, - йдеться у заяві.

У ТЦК та СП Сергія Марценюка характеризують як мудрого, досвідченого офіцера, який готовий продовжувати службу, має хист та бажання бути дотичним до загальної справи здобуття Перемоги, добре розуміється на потребах війська.

Нагадаємо, Війська рф зводять багаторівневу оборону на лівому березі — ISW

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
Внаслідок ракетного удару по Вінниці загинула 21 людина, в тому числі 3 дітей (відео) Внаслідок ракетного удару по Вінниці загинула 21 людина, в тому числі 3 дітей (відео)
Ударна хвиля пошкодила понад 50 будівель.
Вінниця під ранок потрапила під ракетний обстріл ворога, жертв немає - ОДА Вінниця під ранок потрапила під ракетний обстріл ворога, жертв немає - ОДА
Окупаційні війська продовжують нанесення ракетно-бомбових ударів по інфраструктурі та густонаселих районах українських міст.
Loading...
Load next