Більша частина допомоги Україні залишається в США і йде на користь економіки - WP

Більша частина допомоги Україні залишається в США і йде на користь економіки - WP

Більшість коштів, які Сполучені Штати виділяють на допомогу Україні, використовуються безпосередньо всередині країни, забезпечуючи значні грошові вливання на американські заводи.

Про це повідомляє The Washington Post.

Згідно з дослідженням видання, з 68 млрд доларів на військову і пов'язану з нею допомогу, які Конгрес схвалив з моменту вторгнення росії в Україну, майже 90% йдуть американцям. Ці кошти використовуються для створення нового озброєння або для заміни зброї, відправленої до Києва з американських запасів.

Дослідження показує, що у США виготовляється багато основних систем озброєнь для України – на 117 виробничих лініях у щонайменше 31 штаті та 71 місті.

Видання зазначає, що "як і у випадку з іноземною військовою допомогою, допомога Україні не лише створює американські робочі місця, але й оживляє американську оборонно-промислову базу".

Наприклад, з 2005 року Сполучені Штати не створили жодної нової зенітної ракети Stinger. Або системи озброєнь Joint Direct Attack Munition-Extended Range (JDAM ER), які є зброєю повітряного базування з GPS-наведенням, і здатні збільшити дальність польоту ракети до 45 миль (що втричі перевищує дальність польоту оригінальної зброї). Або наземна ракета малого діаметру (GLSDB), нещодавно розроблена для України, яка може запускатися з HIMARS і може пролетіти 93 милі.

Якби ми не допомагали Україні, Сполучені Штати не виробляли б жодного з цих видів зброї. Наша допомога Україні не лише змушує Пентагон швидко нарощувати здатність США виробляти зброю, але й модернізує американську армію. Наша військова допомога Україні відроджує виробничі спільноти по всій території США, створює хороші робочі місця в країні. Допомога Україні - це правильний крок для національної безпеки США - заявили у виданні.

Відомо, що загалом 31 сенатор і член Палати представників, чиї штати або округи отримують вигоду від фінансування України, проголосували проти або обмежили цю допомогу.

Нагадаємо, Моральний дух росіян на Херсонщині падає - ISW

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Loading...
Load next