У Нідерландах скасували проєкт з будівництва притулку для понад 500 біженців з України

У Нідерландах скасували проєкт з будівництва притулку для понад 500 біженців з України

У Нідерландах проєкт зі створення в місті Пюрмеренд центру для тимчасового розміщення від 500 до 1500 біженців з України скасовано.

Про це повідомляє NOS.

Притулок для розміщення від 500 до 1500 українських біженців у Пюрмеренді скасовано, - йдеться у повідомленні.

Муніципалітет хотів звести кілька сотень тимчасових будівель для проживання біженців упродовж 10-15 років.

Проте нам було сказано, що проєкт, який ми подали, не фінансуватиметься урядом, - зазначили представники місцевої влади.

Також у повідомленні йдеться, що багато місцевих жителів заперечували проти реалізації проєкту.

Наші діти не можуть отримати житло. Дехто змушений жити до старості зі своїми батьками, немає допомоги та пропозицій, - зазначила місцева мешканка.

Також окрім житлової кризи, місцеві мешканці скаржаться на перевантаженість лікарів загальної практики. Зазначається, що в уряді не повідомили, чому зараз проєкт не отримав фінансування.

Муніципальна влада підкреслила, що “здивована цим рішенням”, оскільки уряд зараз навпаки закликає провінції та муніципалітети створювати центри для тимчасового прийому та розміщення біженців.

Нагадаємо, Жодного факту контрабанди військової зброї з України до ЄС не виявлено ‒ Нацполіція

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
Від воєнного злочину – до геноциду: історії людей, що неможливо збагнути (відео) Від воєнного злочину – до геноциду: історії людей, що неможливо збагнути (відео)
Слідча група Міжнародного кримінального суду вже працює в Україні щодо збирання доказів. Очевидно, що вони свідчитимуть не лише про воєнні злочини, а й про злочини проти людяності.
Loading...
Load next