Умєров представив військовим медикам нового командувача Медсил

Умєров представив військовим медикам нового командувача Медсил

Міністр оборони Рустем Умєров представив військовим медикам новопризначеного командувача Медичних сил Збройних сил України генерал-майора Анатолія Казмірчука.

Про це повідомляє пресслужба Міноборони.

Життя і здоровʼя наших поранених воїнів – це ваша особиста відповідальність. Ми маємо поєднати найновіші підходи НАТО з усім масивом досвіду бойових медиків з українського фронту, – наголосив під час церемонії міністр.

Умєров закликав позбутись застарілих радянських практик і побудувати ефективну медичну допомогу, що відповідає принципам НАТО.

Вимагаю позбавитися застарілих практик, совєтських підходів та всього, що не відповідає принципам НАТО. Вимагаю позбутися тонн паперу та, нарешті, зробити ефективну цифрову систему. Вимагаю зробити нормальний зворотній звʼязок з медиками на передку, щоб вони отримували все, що їм потрібно, вчасно. Очікую чітких кроків для подолання означених проблем. Зі свого боку гарантую всю можливу підтримку в межах повноважень міністра оборони України, – сказав він.

Своєю чергою командувач Медичних сил ЗСУ Анатолій Казмірчук відзначив, що головне завдання - збереження життя військовослужбовців.

Наше завдання номер один – збереження життя військовослужбовців. Колектив медичних сил справиться зі своїми завданнями. Готовий поручитися за свою команду, – запевнив Казмірчук.

Нагадаємо, Кожен другий в Україні сьогодні не будує жодних планів наперед: опитування

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
На навчання у Чорному морі Росія задіяла понад 50 військових літаків На навчання у Чорному морі Росія задіяла понад 50 військових літаків
Російська Федерація не приховує того, що долучає до своїх навчань у Чорному морі військову техніку. Зокрема йдеться про понад 50 військових бойових літаків.
СБУ проводить масштабні антитерористичні навчання поблизу кордону із Росією СБУ проводить масштабні антитерористичні навчання поблизу кордону із Росією
Від сьогодні, 14 квітня, Служба безпеки України розпочинає масштабні антитерористичні навчання на Харківщині, поблизу українсько-російського кордону.
Росія перекидає свої ракетні комплекси "Іскандер" до кордону з Україною Росія перекидає свої ракетні комплекси "Іскандер" до кордону з Україною
У Воронезькій області, яка межує з Україною, помітили колону з оперативно-тактичними ракетними комплексами "Іскандер".
Loading...
Load next