Рух опору в Мелітополі знищив кількох російських загарбників та техніку - ГУР

Рух опору в Мелітополі знищив кількох російських загарбників та техніку - ГУР

Рух опору на в’їзді у тимчасово захоплений Мелітополь знищив кількох російських загарбників та вивів з ладу ворожий паливозаправник.

Про це повідомляє ГУР.

Несподівану й успішну атаку реалізували 1 грудня 2023 року в обідній час на в’їзді до тимчасово захопленого Мелітополя Сили українського спротиву, - йдеться у повідомленні.

Як зазначили у ГУР, було знищено декілька російських загарбників та завдано ураження ворожому паливозаправнику, військова техніка виведена з ладу.

Акція помсти ворогам відбулася на проспекті Богдана Хмельницького 115, де московські окупанти полюбляли робити привали “на перекур”. Головне управління розвідки Міністерства оборони України та відважні українські партизани нагадують: куріння ― вбиває, - заявили у ГУР.

Вони зазначили, що росіяни намагаються приховати наслідки атаки через страх перед кремлівськими спецслужбами.

Нагадаємо, До клінік Європи на лікування евакуювали ще 19 українців - МОЗ

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
Глава української воєнної розвідки попередив про "справжнє пекло" для росіян Глава української воєнної розвідки попередив про "справжнє пекло" для росіян
Він також додав, що одним із важливих завдань української воєнної розвідки є організація партизанського руху в тилу противника.
Російських військових, які чинили звірства в Бучі, знову повертають в Україну Російських військових, які чинили звірства в Бучі, знову повертають в Україну
На 64-ту бригаду очікують «спеціальні завдання». Перше з них: залякування жителів населених пунктів України.
На окупованих територіях масово викрадають чоловіків призовного віку — розвідка На окупованих територіях масово викрадають чоловіків призовного віку — розвідка
Головна мета таких дій – «поповнення обмінного фонду».
Loading...
Load next