У Бельгії та Нідерландах затримали шістьох людей за підозрою в експорті до рф заборонених товарів

У Бельгії та Нідерландах затримали шістьох людей за підозрою в експорті до рф  заборонених товарів

Шістьох людей у Бельгії та Нідерландах взяли під варту за підозрою в експорті до росії товарів подвійного призначення та технологій.

Про це повідомдяє ABC News з посиланням на Associated Press.

Як зазначає бельгійська прокуратура, розслідування розпочали після інформації, наданої державними органами США. Підозрюваних затримали під час обшуків у приватних будинках і штаб-квартирі компанії в бельгійських містах Кнокке-Хейсті та Екло, а також в нідерландських містах Сльойс та Роттердам. Жодних імен підозрюваних чи назв компаній не називають.

Міністерство фінансів США оголосило про санкції проти мережі під керівництвом бельгійської компанії бізнесмена Ганса Де Гітера. Зазначалося, що компанія займається закупівлею електроніки військового призначення для росіян. Мережа складалася з дев’яти юридичних та п’яти фізичних осіб у росії, Бельгії, Кіпрі, Швеції, Гонконгу та Нідерландах.

За інформацією американських правоохоронців, компанія Eriner, очолювана Де Гітером, неодноразово співпрацювала з гонконгською компанією M and S Trading, і координувала замовлення електроніки для росії, включно з інтегральними схемами тієї ж моделі, що й у безпілотних літальних апаратах російського виробництва. 

Крім того, в Мінфіні США заявили, що бельгійська влада вжила заходів проти бізнесмена за звинуваченнями, пов’язаними з його міжнародною схемою незаконних закупівель.

Скоординовані дії відображають наше колективне зобов’язання забезпечити дотримання санкцій і експортного контролю, включно з притягненням до відповідальності тих, хто намагається ухилитися від цих заходів, — сказав заступник міністра фінансів з питань тероризму та фінансової розвідки Браян Нельсон.

Нагадаємо, У ЄС попереджають про великий ризик терористичних атак на свята

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Loading...
Load next