Міноборони підписало нову угоду про співпрацю в рамках проєкту рекрутингу до ЗСУ

Міноборони підписало нову угоду про співпрацю в рамках проєкту рекрутингу до ЗСУ

Міністерство оборони України та генеральний директор платформи з працевлаштування robota.ua Валерій Решетняк підписали меморандум про співпрацю в рамках реалізації проєкту рекрутингу в ЗСУ.

Про це повідомляє Міноборони. 

Відомо, що robota.ua стала третьою компанією, з якою Міноборони підписало таку угоду.

Дуже приємно, що дедалі більше компаній залучається до нашого спільного проєкту рекрутингу. Збройні Сили України нині потребують фахівців у різних сферах. І є багато людей, які хочуть долучитися до війська за зрозумілим алгоритмом саме туди, де їхній цивільний досвід буде найзатребуванішим. Саме тому ми й надалі розвиватимемо співпрацю із тими компаніями на ринку рекрутингу, які надають безкоштовні послуги, - заявила заступниця міністра оборони України Наталія Калмикова. 

Зараз платформа запустила окремий спецпроєкт, який містить інформацію щодо рекрутингу та вакансій в ЗСУ. Посаду та підрозділ можна обрати самостійно на відповідному сайті. Для цього потрібно обрати вакансію, яка відповідає професійному досвіду. 

Генеральний директор robota.ua Валерій Решетняк зазначив, що платформа допомагатиме з рекрутингом у ЗСУ всіма можливими силами. 

Для нас дуже велика честь доєднатися до цього проєкту. Зараз дуже важливо допомагати створювати в Силах оборони України сучасну систему рекрутингу і бути частиною цього процесу. Ми розуміємо, що Збройні Сили потребують не лише людей на передовій, а ще, наприклад, кухарів чи спеціалістів з логістики, - сказав він. 

У Міноборони додали, що "наразі кількість вакансій ЗСУ та відгуків на них на платформах з працевлаштування суттєво зросла і продовжує демонструвати позитивну динаміку". 

Нагадаємо, Японія планує надати $4,5 млрд на допомогу Україні - прем'єр Кісіда

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
Російсько-українська війна: знищення повітряних цілей та бій на острові Зміїний Російсько-українська війна: знищення повітряних цілей та бій на острові Зміїний
Сили охорони та оборони  України продовжують виконання завдань за призначенням, ефективно протидіють викликам та загрозам.
Loading...
Load next