В Україні створили 10 батальйонів і три роти для розмінування деокупованих територій

В Україні створили 10 батальйонів і три роти для розмінування деокупованих територій

Для розмінування та очищення від вибухонебезпечних предметів звільнених територій України створені 10 батальйонів і три роти розмінування.

Про це повідомляє перший заступник міністра оборони України генерал-лейтенант Олександр Павлюк.

Провів робочу нараду за участі керівництва Головного управління протимінної діяльності, цивільного захисту та екологічної безпеки, Командування Сил підтримки ЗС України та Держспецтрансслужби щодо збільшення нашого потенціалу з питань розмінування та очищення від вибухонебезпечних предметів звільнених територій. Наразі для вирішення задач створені 10 батальйонів і три роти розмінування, - заявив Павлюк.

За його словами, підрозділи укомплектовані особовим складом, наразі триває їх доукомплектування автомобільною, спеціальною технікою та обладнанням, всебічне забезпечення, а також сертифікація.

Заступник міністра нагадав, що Україна є найбільш замінованою державою світу. У зв'язку з повномасштабним вторгненням Росії понад 174 тис. км кв. території потенційно забруднені вибухонебезпечними предметами. Спрямування ресурсів на очищення української землі від вибухонебезпечних предметів є незмінним пріоритетом Міноборони.

Нагадаємо, Кабмін схвалив законопроєкт щодо доброчесного лобіювання

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Loading...
Load next