ГУР звітує про завершення евакуації українців із Гази

Головне управління розвідки Міністерства оборони України інформує, що операція з порятунку українчьких громадян із сектору Гази успішно завершена.
Про це відомство повідомило у неділю, 10 грудня.
У підсумку із небезпечної зони вдалось вивезти 315 людей: 304 українці, 2 палестинці, 9 громадян Молдови. Серед врятованих із сектору Гази ― двоє осіб з пораненнями, онкохвора, вагітна, а також двоє громадян, які координували українських воєнних розвідників безпосередньо у зоні конфлікту, – йдеться в повідомленні.
Зазначається, що здійснена ГУР МО України та МЗС України за дорученням президента України евакуаційна місія відбувалась у декілька етапів.
Нагадаємо, Юрчишин очолив Комітет ВР з питань свободи слова
Андрій Самойленко - pravdatutnews.com
Читайте також
Рекомендовані

У літню спеку автомобільний двигун працює з підвищеним навантаженням, особливо після швидкісної їзди чи тривалих поїздок.

Легендарний нідерландський кікбоксер Ріко Верховен і фітнес-тренерка Наомі ван Беєм офіційно повідомили про завершення своїх стосунків.

Згідно з новим дослідженням, за чотири роки, упродовж яких Росія веде війну проти свого сусіда, понад два мільйони російських та українських військових були вбиті або поранені. До того ж, навесні російська армія вперше з 2024 року почала втрачати більше території, ніж захоплювати.
Loading...
Load next 

