Прем'єр Словаччини Фіцо назвав вступ України до НАТО "початком Третьої світової"

Прем'єр Словаччини Фіцо назвав вступ України до НАТО "початком Третьої світової"

Прем'єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо ветуватиме вступ України до НАТО, бо вважає такий крок "початком Третьої світової".

Про це Роберт Фіцо сказав у етері InfoVojna.

Ми перед виборами говорили, що для нас буде проблемою, якщо йдеться про членство України в НАТО. Я вірю, що цього ніколи не станеться. Поки я матиму можливість впливати на словацьку політичну сцену, буду використовувати право накласти вето на таке рішення... Я говорю, що ми не будемо згодні з членством України в НАТО, тому що це буде початок Третьої світової війни... Я вірю, що цього ніколи не станеться, - заявив прем'єр-міністр Словаччини.

В той самий час, за словами Фіцо, для Словаччини не є проблемою, якщо Україна стане членом ЄС.

Ще перед парламентськими виборами я говорив: якщо ЄС хоче прийняти Україну, для нас це не проблема, але вона має виконати всі умови, - йдеться в заяві Роберта Фіцо.

Нагадаємо, Напад росії на Україну: Протягом доби відбулось 89 бойових зіткнень

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
Так втікав, що стрибнув в річку: на Закарпатті військові затримали громадянина Нігерії, який намагався незаконно перетнути кордон Так втікав, що стрибнув в річку: на Закарпатті військові затримали громадянина Нігерії, який намагався незаконно перетнути кордон
Щоб потрапити в Словаччину, громадянин Нігерії стрибнув в річку Уж, але вибратися на берег довелося допомагати прикордонникам Чопського загону.
Loading...
Load next