Нідерланди готують перші 18 винищувачів F-16 для передачі Україні

Нідерланди готують перші 18 винищувачів F-16 для передачі Україні

Президент Володимир Зеленський під час телефонної розмови подякував Прем'єр-міністру Нідерландів Марку Рютте за рішення розпочати підготовку перших 18 винищувачів F-16 для передачі Україні.

Про це Зеленський повідомив у соцмережі Х.

Провів телефонну розмову з Прем'єр-міністром Нідерландів Марком Рютте, під час якої подякував уряду Нідерландів за рішення розпочати підготовку перших 18 винищувачів F-16 для передачі Україні, - ідеться у повідомленні.

Зеленський також подякував Нідерландам за активну підтримку початку переговорів про вступ України до ЄС і наголосив на важливості якнайшвидшого надання нашій країні довгострокової допомоги ЄС обсягом 50 млрд євро.

Співрозмовники обговорили розвиток подій на фронті, ситуацію в Чорному морі та поточні військові потреби України, включно з артилерією, безпілотниками та засобами протиповітряної оборони.

Ми домовилися продовжити нашу спільну роботу над гарантіями безпеки відповідно до вільнюської декларації G7. Також обговорили наступну зустріч радників щодо Формули миру та зусилля з подальшої консолідації міжнародної підтримки українського бачення справедливого миру, - наголосив Зеленський.

Нагадаємо, Зеленський підписав закон про зберігання військовими репродуктивних клітин у кріобанках

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Loading...
Load next