У Міноборони таки залишився один нерозірваний контракт з компанією Гринкевича

У Міноборони таки залишився один нерозірваний контракт з компанією Гринкевича

Міноборони заявило, що розірвало всі угоди зі львівським бізнесменом Ігорем Гринкевичем (загалом було 23 тендери на суму 1,5 млрд грн), проте, як згодом з’ясувалося, один контракт на постачання їжі військовим у Миколаївській та Херсонській областях таки залишився.

Про це повідомив заступник міністра оборони України Віталій Половенко.

Друзі, щойно вийшов з робочої наради Міноборони щодо розірвання контрактів з фірмами, афілійованими з родиною Гринкевичів. У МОУ залишився тільки один контракт з такою компанією. Він діє з 1 січня по 1 квітня. Це угода на постачання харчування військовим у Миколаївській та Херсонській областях, - заявив Половенко.

Він зазначив, що це була остання угода, яку уклав департамент ресурсного забезпечення, який зараз розформовують. Угода укладена за результатами тендеру, проведеного на Прозорро — до того, як стало відомо про арешти і затримання Гринкевича.

Ми вже почали ретельні службові перевірки. Одна група інспекторів перевіряє тендер, друга - контракт, третя - якість послуг. Інспектори перевірятимуть всі аспекти співпраці протягом усього терміну дії угоди. Зараз важливим пріоритетом є харчове забезпечення захисників. Утім, якщо зʼявляться хоч якісь підстави розірвати цей останній контракт достроково — ми негайно це зробимо, - додав заступник міністра.

Нагадаємо, Зеленський поспілкувався з Президентом Польщі Анджеєм Дудою

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
Сайт Міноборони зазнав безпрецедентної DoS-атаки: що сталося Сайт Міноборони зазнав безпрецедентної DoS-атаки: що сталося
У міністерстві зазначили про оновлення програмного забезпечення сайту, яке відбудеться плановому порядку.
"Джокер" зламав сайт ВМС: хакер ДНР погрожував опублікувати дані учасників Sea Breeze-2021 "Джокер" зламав сайт ВМС: хакер ДНР погрожував опублікувати дані учасників Sea Breeze-2021
У Міністерстві оборони України уточнили, що жоден документ не було викрадено в результаті злому інформаційних систем ЗСУ.
Loading...
Load next