Україна потребує більше штурмових літаків - Сирський

Україна потребує більше штурмових літаків - Сирський

Україні потрібно більше військових літаків для ведення бойових дій, таких як американські штурмовики А-10 для підтримки піхоти та літаки, які можуть запускати крилаті ракети великої дальності.

Про це заявив командувач Сухопутних військ ЗСУ генерал-полковник Олександр Сирський в інтерв’ю Reuters. 

Я б говорив про А-10 як про варіант, якщо нам їх дадуть... Це не нова машина, але надійна, яка зарекомендувала себе в багатьох війнах, і яка має широкий спектр озброєння для знищення наземних цілей, щоб допомогти піхоті, - сказав він.

A-10 Thunderbolt II — американський штурмовик, призначений для знищення танків, бронеавтомобілів та інших наземних цілей. Він перебуває на озброєнні з 1970-х років.

Сирський сказав, що А-10 надасть вирішальну підтримку наземним силам, коли вони намагатимуться перехопити ініціативу проти добре забезпеченого противника.

Він призначений для знищення наземних цілей: танків, артилерії... всього, що протистоїть піхоті, - сказав він.

Командувач Сухопутних військ ЗСУ додав, що ударні вертольоти, такі як AH-64 Apache і AH-1 Super Cobra, та UH-60 Black Hawk, також можуть відіграти важливу роль.

Також Сирський наголосив, що зараз російські війська знову перебувають у наступі в деяких частинах східного фронту, де, за словами Сирського, тривають запеклі бої. Він додав, що російські війська безперервно атакують на кількох ділянках фронту, а українські сили проводять невеликі контратаки.

Це активна оборона, коли ми не просто сидимо в обороні, а постійно контратакуємо, а на деяких напрямках переходимо в наступ. І ворог це знає, - сказав він.

Відповідаючи на запитання журналіста, чи можливий перелом у війні на користь України, Сирський сказав:

Я думаю, що шанси є завжди. Їх потрібно лише знайти і використати.

Він підкреслив, що для Росії "неможливо" побудувати надійну оборону всюди, і що завжди були слабкі місця через ландшафт та інші фактори.

Нагадаємо, Окупанти за тиждень вбили в Україні п’ятьох дітей

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
Літаки Росії з ядерною зброєю порушили повітряний простір Швеції, – ЗМІ Літаки Росії з ядерною зброєю порушили повітряний простір Швеції, – ЗМІ
Два літаки Росії порушили повітряний простір Швеції. Вони, за неофіційними даними, були оснащені ядерною зброєю.
Loading...
Load next